Online Yardım (Aktif!)
Sorularınızı anlık olarak cevaplandırıyoruz.
parasutfethiye@dogadayiz.email
+90541 336 8583

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Hiçbir deneyime ihtiyaç yoktur. Uçuşunuzdan önce size verilecek olan bilgiler, emniyetiniz ve geçireceğiniz güzel zamanınız için yaterli olacaktır.
5 yaşın üzerindeki herkes uçuşlarımıza katılabilir.
Teklike anında hem piotu hem de yolcuyu taşıyacak kapasitede yedek paraşüt var.
En fazla 100kg limiti vardır. Minimum kilo limitimiz yoktur.
Araca bindiğinizden itibaren yere inene kadar Anadolu Sigorta tarafında sigortalısınız.
Uçuş sayısı baz alınırsa her 1000 tandem ( iki kişilik ) uçuşunda eksik ve hatalı plotajdan kaynaklı olan binde birlik bir risk vardır. Farklı bir sorunuz var ise buraya tıklayarak çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.Uçuş Ücreti Kişi Başı : 600TL (Fotoğraf ve video hariçtir.)

İLK UÇUŞUNUZ MU ?

Endişelenmeyin; deneyimli olmanız gerekmez.

Ne yapmanız lazım ?

Tüm gerekenler; güneş gözlügü ve bir çift rahat ayakkabı.. Bunlar yok diye de endişelenmeyin, biz sizler için temin edebiliriz.

Nasıl yapılır ?

Buluşma noktası olan ofisimizden, kalkış noktasına kadar 25 dakikalık yolculuğunuz süresince; klimalı araçlar ile, jeep safari tadında, Ölüdeniz'in tüm güzelliklerinin bir arada bulunduğu Babadağ manzarası eşliğinde bir yolculuk sizleri bekliyor. 3 farklı yükseklikteki kalkış alanlarımızdan, uçuş için en uygun rüzgarın oldugu kalkış pisti seçildikten sonra denenyimli pilotlarımız sizleri kalkışa hazırlayıp bilgilendirecekler. Şimdi bulutlar ile buluşmaya birkaç adım kaldı...

Son olarak kalkmadan önce pilot ile sizlerin bağlantıları yapılıp kontrol edilir veee pilotun komutları ile birkaç adım yürüyerek ve birkaç adım koşarak nasıl olduğunu dahi anlamadan havalanacaksınız.

Bir çok kişinin korkmuş olduğu hava boşluğu hissinin uçuş süresince olmayacağını size temin ederiz. Kalktıktan hemen sonra pilot ile net bir şekilde sohbet etmeniz mümkün.

Hava şartlarına bağlı olarak uçuşunuz Ölüdeniz semalarında 25-45 dakika arası sürecektir. Bu zaman diliminde pilotlarımız sizlere çevreyi tanıtacak ve aynı zamanda unutulmaz fotograflar ile o anı ölümsüzleştirecekler.

Artık iniş zamanı.. Kalkış kadar basit olan inişimizde ayağa kalkıp ileri dogru adım atmanız yeterli olacaktır.Yamaç Paraşütü Hakkında Düşünceleriniz Neler ?

Neler hissettiğini herkesle paylaş


BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

© 2018 - Doğadayız (www.dogadayiz.net)